Вторник, 28 Ноември 2023

English

Годишна научна конференция на софийските общопрактикуващи лекари


Последна актуализация: 05.11.2022

  • Организирано от:
  • Дружество на софийските общопрактикуващи лекари
  • Място на провеждане:
  • НДК, Лаура
  • Град:
  • София
  • Начална дата:
  • 03.12.2022
  • Крайна дата:
  • 03.12.2022
  • App. Nr. of HCP:
  • 250
  • Специалност(и):
  • вътрешни болести, др.

Предварителната оценка на събитията, оповестена на arpharm-e4ethics, не може при никакви обстоятелства да се тълкува като решение за качеството или съдържанието на научната програма, или на качествата на лекторите. Всяка компания индивидуално решава дали да спонсорира/участва в събитие. Компаниите членки в Асоциацията следва да се допитват до нормативните актове и разпоредби, които се прилагат, преди да решат да спонсорират, да участват или сътрудничат в събитие.

ARPharM pre-assessment:

(Дата (дд.мм.гггг)): 03.09.2022)

  • Научна програма / структура

  • Събитие, което се провежда в рамките на по-малко от 1 месец; Налична е само предварителна програма – пълната програма трябва да бъде на разположение най-късно 3 месецa преди събитието; подробната програма трябва да включва график, теми, по които лекторите ще говорят, както и продължителността на всяка от почивките; трябва да се избягва ненужното дублиране в научната програма.Член 94 EFPIA Code, Член 10 ARPharM Code

    3 декември 2022 ДСОПЛ.docx
  • Място на събитието

  • Гостоприемство (пряко или косвено) към медицински специалисти

  • Информация, която би позволила предварителна оценка, все още не е налична на уебсайта на събитието. Член 10 ARPharM Code

  • Други активности

  • Информация, която би позволила предварителна оценка, все още не е налична на уебсайта на събитието. Член 10 ARPharM Code

  • Придружаващи лица

  • Информация, която би позволила предварителна оценка, все още не е налична на уебсайта на събитието. Член 10 ARPharM Code

return; 1
Легенда:
  • Предварителната оценка е в процес, липсва достатъчно информация.

  • Участие в събитието на компания, членуваща в ARPharM, не предизвиква съмнение за потенциално нарушение на чл.9 на Етичния кодекс на ARPharM.

  • Участие в събитието на компания, членуваща в ARPharM, буди съмнение за потенциално нарушение на чл.9 на Етичния кодекс на ARPharM.

Препоръчително да се сверяват правилата с Член 9 на Етичния Кодекс. УЧАСТНИЦИ - Моля, запознайте се внимателно с разпоредбите на Етичния Кодекс и Често задаваните въпроси и отговори.